Sankaku Lolicon CornerStalo se

Pedofilní učitel odsouzen na 4613 let

Obvykle bych asi podobný článek napsal na Konatu, kde mám svůj neoficiální Sankaku Lolicon Corner (SLC), ale vzhledem k tomu, že to není ani Japan-related a dokonce ani otaku-related (o tom by se dalo polemisovat), tak si tímto zavádím SLC na svém blogu. A jako první článek do svého koutku vám přináším zprávu o celkem impozantním výkonu jistého učitele na Taiwanu.

Jistý učitel na doplňkové škole na Taiwanu byl obviněn za více než tisíc znásilnění a sexuálních útoků na svých žácích. Trest mu byl ihned ale snížen o 4583 let.

Šestačtyřicetiletý učitel je ženatý a učí na takzvané „biflovací“ škole, což je instituce doplňková ke klasické škole, kam žáci chodí víceméně dobrovolně pro upevnění a rozšíření svých znalostí ze školy.

Na této škole se zmocňoval svých žaček někdy pouze jedenáctiletých, lákal je do sklepa a na odlehlá místa na „osobní konsultace“. Takto se svým studentkám denně věnoval celé čtyři roky.

Nabízel jim malé platby za to, že budou mlčet. Někdy se uchýlil i k hrozbám, že budou zatčeny nebo odebrány svým rodičům. I přesto však jedna dívka nakonec informovala o celém dění policii.

Policie uvedla, že celkem 12 dívek bylo znásilněno 267krát a 746krát čelilo nemravným úkonům z jeho strany. Celkem se tedy údajně jednalo o 1013 útoků se sexuálním subtextem.

Po zatčení učiteli původní rozsudek vynesl třicet let vězení, což je nejvíce, kolik za podobných okolností mohl dostat. Když se obhajoba odvolala, vyšší instance soudu byla natolik znechucena závažností činu a naprostým nedostatkem kajícnosti, že se rozhodla každý případ řešit individuálně, což vedlo k rozsudku o odnětí svobody na 4613 let a 10 měsíců.

To ovšem naprosto postrádalo smysl, protože maximální délka trestu byla pořád třicet let (pozn.: proč? to jsem taky nepochopil, máte prostor na vyjádření v komentářích), takže mu bylo odnětí svobody zkráceno o úctyhodných 4583 let a 10 měsíců.

Jak trest, tak jeho snížení, jsou druhé nejvyšší, které kdy taiwanské soudy vynesly. Nejvyšší se podařilo dostat otci, který opakovaně znásilňoval svou dceru – 4739 let.

Ve výsledku bude muž tedy ve vězení 30 let, takže se docela dobře dá očekávat, že se odtud ještě vrátí do našeho světa.

Komentáře pod anglickou verzí článku značně odpovídají charakteru serveru, většinu normálních lidí pravděpodobně značně pohorší, a proto si dovolím některé ocitovat:

30 let za 1013 zkušeností s jedenáctiletými lolitkami… to není špatné. Navíc vězení na Taiwanu jsou aspoň stejně hezká jako v Evropě.

„Znásilnění…“ … dobrovolně si jdou znova pro další … rozpor?

Narodil se ve špatné zemi.
>> Jo, měl se narodit v Thaisku, ne na Taiwanu.

Přežije vězení a vyjde jako bůh.
>> A lidé v budoucnosti ho budou uctívat jako nového Ježíše… no, pedofilního Ježíše.

Kdyby to bylo v Japonsku, tak ho povýšili na ředitele, lol.

Zdroj: Sankaku

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *